Jakie włosy sprzedajecie?

Sprzedajemy jedynie włosy naturalne. W zależności od pochodzenia i rodzaju obróbki różnią się między sobą, aby poznać dokładnie wszystkie rodzaje naszych włosów sprawdź RODZAJE WŁOSÓW.

Włosy dziewicze czyli nie poddawane żadnym procesom chemicznym mamy w dwóch wersjach. Nasze polskie włosy Słowiańskie w wersji niefarbowanej w większości będą miały kolor średniego blondu ale mogą także występować w naturalnej palecie kolorów od blondu po czerń. Włosy importowane NoName niefarbowane występują jedynie w bardzo ciemnym brązie.

Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora. Niestety nikt nie jest w stanie tej kwestii przeskoczyć.

Najlepszą opcją jest wysłanie do nas próbki własnych włosów, wtedy dobór nie stanowi problemu.

Można również wysłać nam zdjęcie własnych włosów w świetle dziennym, nie jest to tak wiarygodna forma jak próbka włosów ale w większości przypadków na tej podstawie dobieramy włosy.

Zagęszczenie- czasem wystarczy niewielka ilość włosów o tej samej długości co nasze, w zależności jaki efekt chcemy uzyskać.

Przedłużenie- aby uzyskać naturalny efekt ilość włosów doczepianych powinna być taka jak naszego kitka. Należy chwycić własne włosy w jedną rękę a w drugą włosy doczepiane jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny.

Każda ilość ponadto będzie tworzyć efekt objętości. Przeciętnie przy długości 50cm potrzebne jest ok 100 gram włosów. Im dłuższe włosy wybieramy gramatura musi być wyższa a im krótsze niższa.

Bardzo dużo zależy od właściwej pielęgnacji. Jeżeli odpowiednio dbasz o włosy żywotność włosów Słowiańskich może wynosić ok 3 lat a włosów NoName ok 1,5 roku. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź nasz poradnik: PIELĘGNACJA WŁOSÓW.

Możesz również skorzystać z naszej usługi REGENERACJA WŁOSÓW. Początkowo jest ona niezbędna aby zachować gwarancję ale z czasem możesz z niej korzystać aby utrzymać włosy w świetnej kondycji.

Dlaczego muszę odesłać włosy na regenerację aby utrzymać gwarancję?

Włosy na regenerację należy odesłać do nas 100 dni od daty zakupu aby utrzymać gwarancję. Mamy wtedy okazję odżywić i intensywnie nawilżyć włosy oraz odświeżyć łączenia włosów w prawidłowy sposób. Odsyłamy je wtedy pachnące, nawilżone i gotowe do założenia. Nieprawidłowe przerobienie włosów we własnym zakresie, niewłaściwa pielęgnacja lub jej brak mogą sprawić że włosy nie tylko będą sztywne i szorstkie ale mogą zacząć się plątać i kołtunić. Jeżeli wykonujemy te zabiegi osobiście wiemy, że zrobimy to prawidłowo i gwarancja może nadal obowiązywać przez czas podany na karcie gwarancyjnej.

Mamy trzy sklepy stacjonarne w Gdyni, Gdańsku i Warszawie. Więcej informacji w zakładce KONTAKT.