Gwarancja 

Okres gwarancji: 6 miesięcy *
*warunkiem koniecznym jest odbycie odpłatnego zabiegu regeneracyjnego (nawilżenie włosa, odnowienie pałek keratynowych, przeglądu taśm) po 3 miesiącach użytkowania. 

Włosy muszą zostać odesłane (najpóźniej po 100 dniach od daty zakupu) na adres:


GrzechHair
ul. Przebendowskich 49A
81-526 Gdynia

Firma GrzechHair gwarantuje wysoką jakość włosów.

Ważnym elementem niniejszej gwarancji jest nr seryjny włosów, dzięki niemu mogą się Państwo dowiedzieć jaki dokładnie włos Państwo zamawiali, nie udostępniamy cen oraz danych osobowych zamawiającego.

Ewentualne wady produkty ujawnione w okresie gwarancji usuwane będą bezpłatnie. Czas, w którym uszkodzone produkty pozostają w naprawie nie jest wliczany w okres gwarancji.

Karta Gwarancyjna powinna być kompletnie i czytelnie wypełniona, podpisana przez sprzedawcę i nabywcę oraz nie zawierać skreśleń, poprawek itp.

Okres gwarancji podany jest w kolumnie „Okres Gwarancji” i zaczyna się od daty podanej w rubryce „Data sprzedaży”.

W przypadku wystąpienia wady, włosy powinny zostać dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz z kartą gwarancyjną i dowodem zakupu, związane po 20szt u nasady włosa lub innym należycie zabezpieczonym opakowaniu, do siedziby firmy GrzechHair, Przebendowskich 49a, 81-526 Gdynia. Włosy wysyłane na regenerację powinny zostać zapakowane w ten sam sposób.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mechaniczne, wady spowodowane niewłaściwymi lub niezgodnymi z zasadami pielęgnacji włosów przedłużonych oraz wady spowodowane zdarzeniami losowymi.

Firma GrzechHair może odmówić naprawy gwarancyjnej w przypadku użytkowania produktu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Klient ma prawo do  reklamacji jakościowej w tym celu reklamowany towar należy odesłać na adres naszej siedziby na swój koszt dołączając do przesyłki pisemną prośbę wymiany towaru lub zwrotu gotówki (podanie danych do przelewu lub parametrów wymiany); odpowiedni formularz znajduję się na stronie: http://www.grzechhair.com/images/protokolzwrotu.pdf. Po rozpatrzeniu reklamacji najpóźniej po 10 dniach roboczych nastąpi zwrot gotówki lub wymiana towaru na nowy i zostanie on wysłany na koszt firmy. Jako, że jest to produkt osobisty, nie są uwzględniane zwroty towarów  używanych lub zniszczonych w wyniku złego użytkowania.

Zasady pielęgnacji włosów przedłużanych: 

 

SEN

   Pamiętaj aby przed snem zawsze rozczesać włosy oraz związać w warkocz bądź luźny kucyk. Nigdy nie kładź się spać z mokrymi, nierozczesanymi, bądź niezwiązanymi włosami, aby zapobiec plątaniu włosów.

 

MYCIE

   Mycie włosów powinno odbywać się w pozycji pionowej, najlepiej pod prysznicem, (woda pada z góry, przez co włosy się nie plączą). Ważne jest by myć włosy letnią wodą, nie myć okrężnymi ruchami, a delikatnie masując opuszkami palców przestrzenie między łączeniami, aby dobrze umyć skórę głowy, gdyż najbardziej zanieczyszczone są włosy przy skórze głowy i sama skóra głowy. Następnie gładzimy włosy przedłużane - nigdy ich nie „czochramy”, ani nie szorujemy - może to spowodować powstanie kołtunów.

  Warto pamiętać, że przedłużonych włosów nie wolno „czochrać” ręcznikiem a zalecane jest, aby dobrze odsączyć je ruchem wyciskania, przeciągając go wzdłuż włosów. Nie należy zapominać o utrzymywaniu włosów w pozycji pionowej, na każdym etapie ich pielęgnacji. Powinno uważać się przy myjce fryzjerskiej. Wskazane jest, aby upewnić się, że osoba wykonująca zabieg miała wcześniej kontakt z włosami przedłużanymi w przeciwnym razie skołtuni nawet najlepszy włos.

  Do mycia włosów należy używać kosmetyków bez zawartości alkoholu oraz protein ponieważ powodują one uszkodzenie włosa oraz jego łączenia, koniecznie używaj intensywnie nawilżających kosmetyków. Włosy przedłużone WYMAGAJĄ INTENSYWNEGO NAWILŻANIA ze względu, że są włosami naturalnymi, ale martwymi. Stosuj dobre odżywki i szampony o właściwościach bardzo nawilżających. Odpowiednia pielęgnacja jest podstawą żywotności i wyglądu Twoich włosów.

 

CZESANIE

  Przed umyciem powinno się dokładnie rozczesać włosy. Po umyciu, przed czesaniem włosy dobrze osuszyć (zalecane jest przeczesanie delikatnie rękoma i zostawienie ich do naturalnego wyschnięcia) następnie delikatnie rozczesywać zaczynając od końcówek włosów przesuwając się ku górze. W ciągu dnia rozczesywać włosy według potrzeby (min.2 razy dziennie).

  Włosy czeszemy specjalną szczotką z podwójną regulacją włosia, która wyczesuje nam przestrzenie między zgrzewowe. Używaj szczotki tylko z miękkim naturalnym włosiem, gdyż rozciągnięty włos będzie się nadmiernie puszył oraz plątał. Należy czesać bardzo delikatnie! Nie ciągnąć!

 

SUSZENIE I MODELOWANIE

  Włosy naturalne można suszyć ciepłym powietrzem suszarki, układać je wedle uznania, a także prostować prostownicą, modelować lokówką. Przy prostowaniu, nakręcaniu, karbowaniu czy też suszeniu suszarką włosów zalecane jest stosowanie odżywek w sprayu lub balsamów chroniących włosy przed gorącem. Jeśli używasz prostownicy lub lokówki - nie nagrzewaj włosów u samej nasady w miejscu gdzie są zgrzewy.

 

FARBOWANIE I INNE ZABIEGI CHEMICZNE

  Włosy przygotowane pod dany kolor można farbować, lecz należy pamiętać o tym, że zabieg ten wykonuje się na własną odpowiedzialność ze względu na różny rodzaj wykonania go. Należy również wziąć pod uwagę, że jest to zabieg chemiczny i nieumiejętne jego wykonanie może spowodować uszkodzenie włosów. Wskazane jest, aby włosy naturalne farbować, jednak tylko farbą na 1,5-2% wodzie utlenionej; wodę utlenioną fryzjerską o większym stężeniu należy rozcieńczyć; często wystarczy zaledwie 10 minut, aby ufarbować włosy przedłużane. Dobrym sposobem odświeżenia fryzury jest farbowanie tylko samej korony głowy lub odrostów.

 

SZCZEGÓLNA PIELĘGNACJA WŁOSÓW KRĘCONYCH I FALOWANYCH:

  Włosy kręcone dokładnie rozczesujemy przed myciem. Następnie według instrukcji myjemy je pamiętając, że nie wykonujemy żadnych ruchów okrężnych podczas mycia, które mogą powodować niepotrzebne skołtunienia. Po umyciu i nałożeniu odżywki lub maski czekamy, aż włosy prawie wyschną (lekko wilgotne). Następnie całość delikatnie przeczesujemy i nakładamy olejek, wykonując przy tym ruch wyciskania - nadający ładny skręt włosom.

  Włosy falowane lub kręcone pielęgnuje się tak, jak włosy po trwałej, czyli zalecane jest używanie kosmetyków i odżywek przeznaczonych do włosów po trwałej oraz głęboko nawilżających. Istotne jest by włos kręcony został „obciążony” oraz nawilżony za pomocą dobrych kosmetyków, co zapobiegnie puszeniu się i nada im schludny wygląd.

 

INNE INFORMACJE

  Podczas uprawiania sportów, pływania w basenie - związywać włosy w warkocz, ( woda chlorowana oraz solona niszczy włosy!) ważne, aby po kąpieli w basenie (chlorowanej wodzie), w morzu - umyć lub spłukać włosy.

 

OGÓLNE UWAGI:

- nie należy poddawać włosów agresywnym zabiegom chemicznym np. rozjaśnianiu. Do zmiany koloru najlepiej użyć tonera, zabieg ten wykonujemy na własną odpowiedzialność

- nie należy zbyt mocno nagrzewać łączeń

- nie należy stosować żadnych preparatów na łączenia niezależnie od metody ponieważ może to spowodować zsunięcie się włosów przedłużanych

- do pielęgnacji włosów naturalnych nie używamy jedwabiu

- podczas pielęgnacji wskazane są wszelkie rodzaje olejków/ olejów oraz wysokiej jakości silikony

- przy farbowaniu na własną odpowiedzialność zalecamy stosować Boostery odżywiające włosy

- pamiętaj, aby przed snem zawsze rozczesać włosy oraz związać w warkocz, bądź luźny kucyk.

Nigdy nie kładź się spać z mokrymi, nierozczesanymi lub niezwiązanymi włosami, aby zapobiec plątaniu włosów.