Chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach?
Skontaktuj się z naszym instruktorem:

email: szkolenia@beautiesbyg.com
tel: 507 462 767

Szkolenie przedłużania włosów.

Oferta Szkoleniowa:

O nas
Jesteśmy zespołem profesjonalistów, w naszej pracy najważniejsza jest jakość i profesjonalizm. Posiadamy długoletnie doświadczenie w edukacji fryzjerów i stylistów. Szkolimy przede wszystkim z pasją. Naszym celem jest nauka poprzez praktykę, jednocześnie dostosowaliśmy odpowiednią ilość godzin wykładowych tak, aby wiedza była łatwo przyswajalna dla wszystkich uczestników. Pracujemy podczas szkoleń na produktach sprawdzonych bezpiecznych, najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia indywidualne jak i grupowe. Każdy kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu w języku polskim oraz angielskim.

Studio szkoleniowe w Gdańsku

Salon szkoleniowy Beauties by G, który znajduje się w Gdańsku, jest to miejsce, gdzie profesjonalizm łączy się z innowacją, a miłość do włosów spotyka się z pasją tworzenia, aby razem iść w kierunku chęci rozwoju i edukacji. Stworzyliśmy to miejsce tak, aby w dogodny sposób zaplecze było dostosowane do potrzeb kursantów. Salon posiada profesjonalne sale do ćwiczeń praktycznych oraz salę dydaktyczną

Marka z historią i doświadczeniem

Marka włosów Beauties by G jest ściśle połączona ze znaną i lubianą marką GrzechHair, która jest mocno ugruntowana na rynku włosów do przedłużania już od 12 lat. Firma ta stawia na wysoką selekcję włosa, a zarazem wysokogatunkowy produkt. Klientkami firmy są znane influencerki i gwiazdy. Klienci lubią markę szczególnie za ogromny wybór gatunków włosów oraz szeroki wachlarz kolorystyczny.

Marka Beauties by G

Marka włosów, którą wybraliśmy do edukacji naszych kursantów, nie jest przypadkowa. Firma Beauties by G to najwyższa jakość, jaka istnieje na rynku. Włosy są naturalne, słowiańskie przy prawidłowej pielęgnacji żywotność włosów - 2 lata. Zarówno taśmy jak i zgrzewy są wykonane z największą starannością i precyzją. Jest to produkt ekskluzywny dla najbardziej wymagających klientów.


Akcesoria do przedłużania włosów

W naszej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do przedłużania włosów. Szampon do stosowania przed zabiegiem przedłużania włosów. Listki wymienne do Tape On, cążki, zgrzewarki, szczotki, keratynę wysokiej jakości oraz remover.

Paleta kolorów

Paleta kolorów obejmuje kolory od bardzo jasnego platynowego blondu aż po czerń. Włosy dostępne są też w wersji niefarbowanej w kolorze bardzo ciemnego brązu. Paleta obejmuje kolory jednolite oraz wersje ombre i balejage. Włosy są najwyższej jakości, można je farbować, tonować co pozwala na dobranie koloryzacji tak, aby idealnie współgrała z kolorem klientki.

Rodzaje szkoleń

Basic - szkolenie podstawowe - jednodniowe, obejmujące zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z jednej wybranej techniki. Dobry wybór dla osób początkujących - pozwala na rozpoczęcie wykonywania usługi.


Premium - szkolenie średnio zaawansowane - jednodniowe dla osób, które w szybki sposób chcą pozyskać wiedzę z dwóch technik przedłużania i zagęszczania włosów. Dodatkowo metoda Combo.

Premium PRO - Szkolenie zaawansowane dwudniowe. Pozwala na naukę dwóch metod przedłużania i zagęszczania włosów oraz jedyne takie szkolenie na rynku - koloryzacja włosów przedłużanych. Obszerna wiedza i maksymalny czas ćwiczeń praktycznych.

Ceny szkoleń:

Basic - Tape On – 1500zł
Basic - G - Strand – 2000zł

Premium - 3500zł

Premium PRO – 4200zł

Powyższe ceny dotyczą szkolenia grupowego, dla szkolenia indywidualnego cena jest wyższa o 1000zł.

Warsztaty techniczne - Color Master – 5000zł*

Konsultacje online** -
wsparcie online pakiet 5h – 499zł
wsparcie online 1h - 129zł

*Innowacyjne warsztaty mające na celu edukację fryzjerów oraz stylistów w codziennej pracy z włosami przedłużonymi. Wysoki poziom wiedzy i doświadczenia oraz wyczerpujące temat - ćwiczenia techniczne. Nauka na produkcie pozwala na doświadczenie, na które zwykle nie możemy sobie pozwolić. Studium przypadku pozwala na dogłębne zrozumienie tematu, a także podwyższenie swoich kompetencji. Szkolenie klasy master, wyłącznie dla wykształconych fryzjerów i stylistów - pracujących w zawodzie. Warsztaty są prowadzone przez właściciela marki GrzechHair i Beauties by G, edukatora koloryzacji. Warsztaty dwudniowe.

**Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy usługę konsultacji online. Mają one za zadanie wspomóc osoby wyszkolone w procesie doskonalenia usługi przedłużania i zagęszczania włosów. Jest to wsparcie, które oferujemy w procesie codziennej pracy i określonych przypadków. Pakiet można zrealizować w ciągu sześciu miesięcy. Obejmuje on spotkanie online z trenerem, analizę przypadku lub także doszkolenie praktyczne online.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych szkoleniach?
Skontaktuj się z naszym instruktorem:

email: szkolenia@beautiesbyg.com
tel: 507 462 767