Ostatnio przeglądane

Włosy słowiańskie TapeOn 47cm 40g

0000008543

008543

Nowy

47cm 40g10x3cm 2x2cm

Więcej szczegółów

1 137,40 zł

Więcej informacji

GrzechHair naturalne włosy doczepiane Słowiańskie Tape On

Jaki to rodzaj włosów?
   Włosy Słowiańskie to włosy najwyższej jakości. Włosy mają zachowaną pełną łuskę (wyczuwalną pod palcami) co jest gwarancją ich wysokiej jakości, dzięki temu włosy się nie plączą ani nie puszą. Są zdrowe, lśniące , a przede wszystkim lekkie. Włosy nie są pokryte żadną substancją, dlatego też nie zmieniają się po myciu, mogą jedynie nabrać delikatnej naturalnej objętości.
   Te sprzedawane przez nas są wyłącznie polskiego pochodzenia, bardzo często są to włosy dziecięce. Sprzedawane przez nas kitki są wyczesywane w taki sposób aby uzyskać jak najrówniejsze końce i pozbawić kitki krótkich połamanych włosów. Po wszystkich zabiegach włosy są pozostawiane do naturalnego wyschnięcia, dzięki czemu dobrze widać ich naturalną strukturę. Ponieważ każdy kitek jest ścięty z innej głowy to jest unikatowy, ma inną strukturę długość i wagę.

Jak powinno się pielęgnować włosy doczepiane?
   Ich pielęgnacja nie jest specjalnie kłopotliwa, najważniejsze jest intensywne nawilżanie, regularne rozczesywanie włosów i stosowanie środków ochronnych w przypadku użwania urządzeń termicznych. Szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji znajdują się na opakowaniu. Czas noszenia przy odpowiedniej pielęgnacji to min. 6mc, większość przypadków do 3 lat!.

Metoda Tape On
 
Końcówki zostały przygotowane pod metodę Tape On. Przed zabiegiem należy umyć włosy własne szamponem Bond Breaker który przygotuje włosy do zabiegu przedłużania. Do ściągnięcia włosów należy użyć specjalnego removera C-22, lub Lace Relase, nigdy nie należy tego robić na siłę ponieważ w ten sposób można uszkodzić włosy.

Jaką ilość włosów doczepianych wybrać?
  
Włosy słowiańskie przygotowane pod metodę Tape On są sprzedawane w przerobionym kitku który pochodzi z jednej głowy, dlatego też każdy z wykonanych zestawów ma inną ilość kanapek, długość oraz wagę. Należy wybrać kitek strukturą podobny do własnej struktury włosów.
   Do zagęszczenia fryzury wybieramy kitek o podobnej długości co nasza. Gramatura może być niewielka, w zależności od potrzeb.
   Do przedłużania włosów, wybieramy długość jaką chcemy mieć. Przeciętnie zakłada się ok. 100 gram włosów przy długości 50 cm. Im dłuższe włosy doczepiamy tym więcej gram należy założyć a im krótsze tym mniej). Najlepiej chwycić własne włosy w jedną rękę a doczepiane w drugą, jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny, każda ilość ponadto da odpowiednio więcej objętości.

Pochodzenie: Polska
Długość: 47cm
Gramatura: 40g
Tape On: 10 listków 3cm (5 kanapek), 2 listki 2cm (1 kanapka)
Kolor: najjasniejszy naturalny blond, poziom 10
Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora
Struktura: podatne/proste

Karta

Długość włosa41 - 50 cm

Zadaj pytanie

Brak wymaganej rejestracji!

Jeżeli masz pytanie w sprawie produktu wypełnij formularz kontaktowy i wyślij do nas.

(pole niewymagane)
*(pole wymagane)

2 Inne produkty w tej samej kategorii: