Ostatnio przeglądane

Włosy Słowiańskie 34cm 48g Zobacz większą

Włosy Słowiańskie 34cm 48g

0000008288

008288

Nowy

480,49 zł

Więcej informacji

 

GrzechHair naturalne włosy Słowiańskie

Jaki to rodzaj włosów?
   Włosy Słowiańskie to włosy najwyższej jakości. Włosy mają zachowaną pełną łuskę (wyczuwalną pod palcami) co jest gwarancją ich wysokiej jakości, dzięki temu włosy się nie plączą ani nie puszą. Są zdrowe, lśniące , a przede wszystkim lekkie. Włosy nie są pokryte żadną substancją, dlatego też nie zmieniają się po myciu, mogą jedynie nabrać delikatnej naturalnej objętości.
   Te sprzedawane przez nas są wyłącznie polskiego pochodzenia, bardzo często są to włosy dziecięce. Sprzedawane przez nas kitki są wyczesywane w taki sposób aby uzyskać jak najrówniejsze końce i pozbawić kitki krótkich połamanych włosów. Po wszystkich zabiegach włosy są pozostawiane do naturalnego wyschnięcia, dzięki czemu dobrze widać ich naturalną strukturę. Ponieważ każdy kitek jest ścięty z innej głowy to jest unikatowy, ma inną strukturę długość i wagę.

Jak powinno się pielęgnować włosy doczepiane?
   Ich pielęgnacja nie jest specjalnie kłopotliwa, najważniejsze jest intensywne nawilżanie, regularne rozczesywanie włosów i stosowanie środków ochronnych w przypadku używania urządzeń termicznych. Szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji znajdują się na opakowaniu. Czas noszenia przy odpowiedniej pielęgnacji to min. 6mc, większość przypadków do 3 lat!.

Włosy w surowym kitku i co dalej?
 Włosy sprzedajemy w surowym kitku. Po wybraniu kitka podobnego strukturą do własnych włosów, o odpowiedniej długości i gramaturze można przerobić go pod wybrana metodę. Jeśli jeden kitek jest niewystarczający można wybrać dwa lub więcej o podobnej strukturze. Włosy możemy przerobić pod metodę Tape On, microringi, keratynę, ultradźwięki , Clip In oraz możemy wszyć na taśmę. Koszt usługi jest zależny od długości i wagi kitka, możemy podać orientacyjny koszt przerobienia przed wykonaniem usługi. Więcej na temat naszych usług w zakładce Nasze Usługi.

Jaką ilość włosów wybrać?
   Do zagęszczenia fryzury wybieramy kitek o podobnej długości co nasza. Gramatura może być niewielka, w zależności od potrzeb.
   Do przedłużania włosów, wybieramy długość jaką chcemy mieć. Przeciętnie zakłada się ok. 100 gram włosów przy długości 50 cm. Im dłuższe włosy doczepiamy tym więcej gram należy założyć a im krótsze tym mniej. Najlepiej chwycić własne włosy w jedną rękę a doczepiane w drugą, jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny, każda ilość ponadto da odpowiednio więcej objętości.

Pochodzenie: Polska
Długość: 39cm
Gramatura: 48g
Kolor: jasny naturalny blond, poziom 8
Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora
Struktura: proste/leiste

Karta

Długość włosa30 - 40 cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: