Włosy słowiańskie 22cm 9g Zobacz większą

Włosy słowiańskie 22cm 9g

0000000813

000272

Nowy

41,46 zł

41,46 zł dla szt.

Więcej informacji

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE OD OSÓB MLODYCH! 
WŁOSY NIEFARBOWANE Z JEDNEJ GŁOWY!

Włosy słowiańskie zajmują najwyzsze miejsce w rankingu włosów. Te sprzedawane przez nas są wyłacznie polskiego pochodzenia, bardzo często są to włosy dziecięce. Kolory kitków to naturalne odcienie od ciemnych brązów po kolory blondu. Zajmujemy się skupem włosów, gdzie każdy kitek jest szczegółowo oceniany, a do sprzedaży dopuszczone są tylko włosy wysokiej jakości.

Sami też zajmujemy sie obróbką zakupionych przez nas włosów używając przy tym produktów czołowych marek. Co wazne wyczesujemy włosy w taki sposób by uzyskać jak najrówniejsze końce i pozbawic kitki krótkich, połamanych części. Po wszystkich zabiegach włosy są pozostwiane do naturalnego wyschnięcia co jest niezwykle istotne by z łatwością określić ich naturalną strukturę. W ten sposób powstaje wysokiej jakosci materiał do przedłużenia i zegęszczenia włosów.

Każda kitka pochodzi od jednej osoby, dlatego też każdy kitek ma w sobie coś niepowtarzalnego. Nasze włosy są ułożone w jednym kierunku, zgodnym z ich wzrostem. Włosy nie były nigdy farbowane, ani nie przechodziły żadnego procesu chemicznego (struktura dziewicza). Posiadają pełną łuskę, są zdrowe, delikatne, lśniące, a przede wszystkim lekkie. Nie sprawiają żadnych problemów przy noszeniu i pielęgnacji. Na włosy słowiańskie przerobione i pofarbowane przez nas udzielamy 6-miesiecznej gwarancji.

 

Czas noszenia do 3 lat przy odpowiedniej pielęgnacji!


Pochodzenie: Polska
Długość:  22cm
Gramatura: 9g
Kolor: jasny brąz, poziom 7
Struktura: podatny 

Karta

Długość włosa< 30 cm

Zadaj pytanie

Brak wymaganej rejestracji!

Jeżeli masz pytanie w sprawie produktu wypełnij formularz kontaktowy i wyślij do nas.

(pole niewymagane)
*(pole wymagane)

30 Inne produkty w tej samej kategorii: