Włosy słowiańskie 38cm 61g

0000009354

009354

Nowy

Produkt niedostępny

757,72 zł

Więcej informacji

FARBOWANE WŁOSY SŁOWIAŃSKIE W SUROWYM KITKU
Włosy ścięte z jednej głowy, pochodzenia polskiego

Jaki to rodzaj włosów?
Włosy słowiańskie farbowane to włosy wysokiej jakości, do sprzedaży dopuszczamy tylko wyselekcjonowane kitki.
   Te sprzedawane przez nas są wyłącznie polskiego pochodzenia. Sprzedawane przez nas kitki są wyczesywane w taki sposób aby uzyskać jak najrówniejsze końce i pozbawić kitki krótkich połamanych włosów. Po wszystkich zabiegach włosy są pozostawiane do naturalnego wyschnięcia, dzięki czemu dobrze widać ich naturalną strukturę. Ponieważ każdy kitek jest ścięty z innej głowy to jest unikatowy, ma inną strukturę długość i wagę.


Włosy w surowym kitku i co dalej?
Włosy sprzedajemy w surowym kitku. Po wybraniu kitka podobnego strukturą do własnych włosów, o odpowiedniej długości i gramaturze można przerobić go pod wybrana metodę. Jeśli jeden kitek jest niewystarczający można wybrać dwa lub więcej o podobnej strukturze. Włosy możemy przerobić pod metodę Tape On, microringi, keratynę, ultradźwięki , Clip In oraz możemy wszyć na taśmę. Koszt usługi jest zależny od długości i wagi kitka, możemy podać orientacyjny koszt przerobienia przed wykonaniem usługi. Więcej na temat naszych usług w zakładce Przerabianie włosów.

Jaką ilość włosów wybrać?
Do zagęszczenia fryzury wybieramy kitek o podobnej długości co nasza. Gramatura może być niewielka, w zależności od potrzeb.
Do przedłużania włosów, wybieramy długość jaką chcemy mieć. Przeciętnie zakłada się ok. 100 gram włosów przy długości 50 cm. Im dłuższe włosy doczepiamy tym więcej gram należy założyć a im krótsze tym mniej. Najlepiej chwycić własne włosy w jedną rękę a doczepiane w drugą, jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny, każda ilość ponadto da odpowiednio więcej objętości.


Jak powinno się pielęgnować włosy doczepiane?
Ich pielęgnacja nie jest specjalnie kłopotliwa, najważniejsze jest intensywne nawilżanie, regularne rozczesywanie włosów i stosowanie środków ochronnych w przypadku używania urządzeń termicznych. Szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji znajdują się na opakowaniu. Czas noszenia przy odpowiedniej pielęgnacji to min. 6mc, większość przypadków do 3 lat!


Pochodzenie: Polska
Długość:
38cm
Gramatura:
61g
Kolor:
jasny blond, poziom 10
Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.
Struktura: deikatnie podatne/lekka fala

Karta

Długość włosa30 - 40 cm

8 Inne produkty w tej samej kategorii: