Ostatnio przeglądane

Włosy NoName TapeOn Sunbeam

Nowy

ombre, kolor #sunbeam, 7.1/10.3 , na palecie fryzjerskiej 8.01/11.13- jasny czysty popielaty blond/ popielata złota platyna

Więcej szczegółów

178,05 zł

  • 30cm
  • 40cm
  • 50cm

Więcej informacji

WŁOSY NONAME TAPE ON
Naturalne włosy doczepiane pod metodę Tape On

Jaki to rodzaj włosów?
Jest to produkt wysokiej jakości. Nasz bestseller! To włosy naturalne importowane z pełną łuska włosa, nieco grubsze w strukturze niż nasze polskie. Po myciu mogą nabrać naturalnej objętości. Nie plączą się i nie kołtunią. Włosy NoName to włosy proste i podatne na stylizację. Dostępne w regularnej sprzedaży. Przeznaczone dla osób ceniących jakość, które noszą włosy na co dzień.

Jaki długo można nosić włosy NoName?

Czas noszenia to ok. 1,5 roku
. Ich żywotność w dużej mierze jest zależna od właściwej pielęgnacji. Włosy co ok. 2 miesiące (w zależności od tempa wzrostu własnych włosów) należy zdjąć. Przed ponownym założeniem należy dokładnie oczyścić listki, wysuszyć i nakleić nowe tasiemki samoprzylepne. Wykonujemy takie usługi odpłatnie, włosy można do nas odesłać lub przynieść osobiście. Regeneracja w ciągu pierwszych 6 miesięcy jest niezbędna do zachowania gwarancji, kolejne sprawią, ze włosy nadal będą w świetnej kondycji, ponieważ przy okazji przeprowadzamy intensywną pielęgnację włosów. Więcej o usłudze regeneracji w zakładce NASZE USŁUGI.

W jakich kolorach występują włosy NoName?
Występują w szerokiej palecie kolorów, od jasnych blondów, przez brązy aż do czerni.


Ile włosów NoName Tape On potrzeba na jedną głowę?
Zagęszczenie- czasem wystarczy niewielka ilość włosów o tej samej długości co nasze, w zależności jaki efekt chcemy uzyskać.
Przedłużenie- aby uzyskać naturalny efekt ilość włosów doczepianych powinna być taka jak naszego kitka. Należy chwycić własne włosy w jedną rękę a w drugą włosy doczepiane jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny. Każda ilość ponadto będzie tworzyć efekt objętości. Przeciętnie przy długości 50cm potrzebne jest ok 100 gram włosów, czyli minimum 2 paczki 50 cm 50 gram. Im dłuższe włosy wybieramy gramatura musi być wyższa a im krótsze niższa.

Jak powinno się pielęgnować włosy doczepiane?
Pielęgnacja nie jest specjalnie kłopotliwa, najważniejsze jest intensywne nawilżanie, regularne rozczesywanie włosów i stosowanie środków ochronnych w przypadku używania urządzeń termicznych. Szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji znajdują się na opakowaniu. Czas noszenia włosów w głównej mierze zależy od właściwej pielęgnacji.

O czym należy pamiętać przy zakładaniu/podciąganiu włosów Tape On?
Przed wykonaniem zabiegu przedłużania nasze włosy muszą być dokładnie umyte szamponem Bond Breaker i wysuszone. Listków nigdy nie należy ściągać z własnych włosów na siłę, służą do tego specjalistyczne płyny, Lace Relase na bazie alkoholu lub C-22 na bazie olejków.

Kolor: ombre, #sunbeam, 7.1/10.3 , na palecie fryzjerskiej 8.01/11.13- jasny czysty popielaty blond/ popielata złota platyna
Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.
1 paczka: 5 lub 10 kanapek w wybranej długości
Struktura: proste / podatne

Karta

Gwarancja6-mc gwarancja
Metoda przedłużaniaTapeOn
Kolor włosówOmbre

24 Inne produkty w tej samej kategorii: