Ostatnio przeglądane

Włosy NoName taśma 4.0 50cm 50g

Nowy

kolor #4.0, na palecie fryzjerskiej 6.0- ciemny naturalny blond

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

282,11 zł

  • 50cm

Więcej informacji

WŁOSY NONAME TAŚMA
Naturalne włosy doczepiane wszyte na taśmę

Jaki to rodzaj włosów?
Jest to produkt wysokiej jakości. Nasz bestseller! To włosy naturalne importowane z pełną łuska włosa ,nieco grubsze w strukturze niż nasze polskie. Nie są pokryte żadną substancją, nie zmieniają się po myciu, nie plączą się. Włosy NoName to włosy proste i podatne na stylizację, przerobione pod różne metody i gotowe do założenia. Dostępne w regularnej sprzedaży. Przeznaczone dla osób ceniących jakość które noszą włosy na co dzień.

Jaki długo można nosić włosy NoName?

Czas noszenia to ok. 1,5 roku. Ich żywotność w dużej mierze jest zależna od właściwej pielęgnacji. Włosy co ok. 3 miesiące (w zależności od tempa wzrostu własnych włosów) należy zdjąć. Przed ponownym założeniem należy poddać je regeneracji. Wykonujemy takie usługi odpłatnie, włosy można do nas odesłać lub przynieść osobiście. Regeneracje w ciągu pierwszych 6 miesięcy jest niezbędna do zachowania gwarancji, kolejne sprawią, ze włosy nadal będą w świetnej kondycji. Więcej o usłudze regeneracji w zakładce 
NASZE USŁUGI.

W jakich kolorach występują włosy NoName?

Występują w szerokiej palecie kolorów, od jasnych blondów, przez brązy aż do czerni.


Ile włosów NoName na taśmie potrzeba na jedną głowę?
Zagęszczenie- czasem wystarczy niewielka ilość włosów o tej samej długości co nasze, w zależności jaki efekt chcemy uzyskać, czyli np. 1 paczka 50 cm, 50 gram

Przedłużenie- aby uzyskać naturalny efekt ilość włosów doczepianych powinna być taka jak naszego kitka. Należy chwycić własne włosy w jedną rękę a w drugą włosy doczepiane jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny.
Każda ilość ponadto będzie tworzyć efekt objętości. Przeciętnie przy długości 50cm potrzebne jest ok 100 gram włosów, czyli minimum 2 paczki 50cm po 50 gram. Im dłuższe włosy wybieramy gramatura musi być wyższa a im krótsze niższa.

Kolor: #4.0, na palecie fryzjerskiej 6.0- ciemny naturalny blond
Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.
Długość:
50cm
Waga: 50g
Struktura: proste/podatne


* Warunkiem koniecznym jest odbycie odpłatnego zabiegu regeneracyjnego (nawilżenie włosa, odnowienie pałek keratynowych, przeglądu taśm) po 3 miesiącach użytkowania. Włosy muszą zostać odesłane (najpóźniej po 100 dniach od daty zakupu) na adres:

GrzechHair
ul. Przebendowskich 49A
81-526 Gdynia

Karta

Gwarancja6-mc gwarancja
Metoda przedłużaniaTaśmy
Kolor włosówBrąz

28 Inne produkty w tej samej kategorii: