Ostatnio przeglądane

Włosy NoName keratyna Virgin kręcone 20szt. Zobacz większą

Włosy NoName keratyna Virgin kręcone 20szt.

Nowy

60,98 zł

  • 40cm
  • 50cm
  • 60cm
  • 0.6g
  • 0.7g
  • 0.8g
  • 0.9g
  • 1g

Więcej informacji

WŁOSY NONAME KERATYNA VIRGIN - niefarbowane
Naturalne włosy doczepiane pod keratynę

Jaki to rodzaj włosów?
Jest to produkt najwyższej jakości. Włosy Virgin to włosy naturalne, zdrowe, niefarbowane, nigdy nie poddawane zabiegom chemicznym. Ponieważ są to włosy importowane to występują jedynie w kolorze bardzo ciemnego brązu (prawie czarne), są też nieco grubsze w strukturze niż nasze polskie włosy. Przeznaczone dla osób ceniących jakość które noszą włosy na co dzień.

Jaki długo można nosić włosy Virgin?

Czas noszenia to ok. 1,5 roku
. Ich żywotność w dużej mierze jest zależna od właściwej pielęgnacji. Włosy co ok. 3 miesiące (w zależności od tempa wzrostu własnych włosów) należy zdjąć. Przed ponownym założeniem należy poddać je regeneracji i odnowieniu pasemek. Wykonujemy takie usługi odpłatnie, włosy można do nas odesłać lub przynieść osobiście. Regeneracje w ciągu pierwszych 6 miesięcy jest niezbędna do zachowania gwarancji, kolejne sprawią, ze włosy nadal będą w świetnej kondycji. Więcej o usłudze regeneracji w zakładce NASZE USŁUGI.

W jakich kolorach występują włosy Virgin?
Włosy Virgin występują jedynie w kolorze bardzo ciemnego brązu, są prawie czarne. Ponieważ są to włosy naturalne niefarbowane odcienie mogą się nieco różnic od siebie.

Nadają się do koloryzacji, z łatwością ulegają procesom rozjaśniania do poziomu 7. Klientki chwalą pozytywne wyniki farbowania włosów z efektem ombre. Należy jednak pamiętać, że zabieg farbowania/rozjaśniania włosów wykonuje się na własna odpowiedzialność oraz, że po wykonaniu takiego zabiegu traci się gwarancję na włosy.

Ile włosów Virgin pod keratynę potrzeba na jedną głowę?
Pasemka pod keratynę sprzedawane są w pakietach po 20 pasemek o gramaturach od 0,5 g do 1 g.

Zagęszczenie- czasem wystarczy niewielka ilość pasemek o tej samej długości co nasze włosy, w zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać.

Przedłużenie- aby uzyskać naturalny efekt ilość włosów doczepianych powinna być taka jak naszego kitka. Należy chwycić własne włosy w jedną rękę a w drugą włosy doczepiane jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny.
Każda ilość ponadto będzie tworzyć efekt objętości. Przeciętnie przy długości 50cm potrzebne jest ok 100 gram włosów. Im dłuższe włosy wybieramy gramatura musi być wyższa a im krótsze niższa. Np. 100gram włosów 50 cm to ok 140 pasemek o gramaturze 0,7grama.

Kolor:#virgin
Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora/ekranu.
1 paczka: 20 pasemek o długości 50 cm o wybranej gramaturze.

Karta

Gwarancja6-mc gwarancja
Metoda przedłużaniaKeratyna
Kolor włosówCiemny brąz/czarny

30 Inne produkty w tej samej kategorii: