Ostatnio przeglądane

Włosy NoName Mini BondesG 7.7 50cm 0,8g 20szt

0000008235

008235

Nowy

kolor #7.7, na palecie fryzjerskiej 8.1- jasny popielaty blond

Więcej szczegółów

113,01 zł

Więcej informacji

 

WŁOSY NONAME MINI BONDES G
Naturalne włosy doczepiane pod keratynę, ultradźwięki w wersji mini

Jaki to rodzaj włosów?
Jest to produkt wysokiej jakości. Nasz bestseller! To włosy naturalne importowane z pełną łuska włosa, nieco grubsze w strukturze niż nasze polskie. Po myciu mogą nabrać naturalnej objętości. Włosy NoName to włosy proste i podatne na stylizację. Dostępne w regularnej sprzedaży. Przeznaczone dla osób ceniących jakość które noszą włosy na co dzień.
Metoda Mini bondes G wyróżnia się możliwością wykonania niewielkich łączeń keratynowych wielkości ziarnka ryżu. Dodatkowo dzięki temu, że kolor keratyny został dobrany do koloru włosów, łączenia są niemal niewidoczne. Wielkość zgrzewów może być rózna w zalezności od partii towaru. Większe zgrzewy wystarczy przyciąć do wybranego rozmiaru.

Jaki długo można nosić włosy NoName?

Czas noszenia to ok. 1,5 roku
. Ich żywotność w dużej mierze jest zależna od właściwej pielęgnacji. Włosy co ok. 3 miesiące (w zależności od tempa wzrostu własnych włosów) należy zdjąć. Przed ponownym założeniem należy poddać je regeneracji. Wykonujemy takie usługi odpłatnie, włosy można do nas odesłać lub przynieść osobiście. Regeneracje w ciągu pierwszych 6 miesięcy jest niezbędna do zachowania gwarancji, kolejne sprawią, ze włosy nadal będą w świetnej kondycji. Więcej o usłudze regeneracji w zakładce NASZE USŁUGI.

W jakich kolorach występują włosy NoName?
Występują w szerokiej palecie kolorów, od jasnych blondów, przez brązy aż do czerni.


Ile włosów NoName Mini Bondes G potrzeba na jedną głowę?
Zagęszczenie- czasem wystarczy niewielka ilość włosów o tej samej długości co nasze, w zależności jaki efekt chcemy uzyskać.
Przedłużenie- aby uzyskać naturalny efekt ilość włosów doczepianych powinna być taka jak naszego kitka. Należy chwycić własne włosy w jedną rękę a w drugą włosy doczepiane jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny. Każda ilość ponadto będzie tworzyć efekt objętości. Przeciętnie przy długości 50cm potrzebne jest ok 100 gram włosów, czyli minimum 6/7 paczek pasemek 50cm. Im dłuższe włosy wybieramy gramatura musi być wyższa a im krótsze niższa.

Jak powinno się pielęgnować włosy doczepiane?
Pielęgnacja nie jest specjalnie kłopotliwa, najważniejsze jest intensywne nawilżanie, regularne rozczesywanie włosów i stosowanie środków ochronnych w przypadku używania urządzeń termicznych. Szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji znajdują się na opakowaniu. Czas noszenia włosów w głównej mierze zależy od właściwej pielęgnacji.


Kolor: #7.7, na palecie fryzjerskiej 8.1- jasny popielaty blond
Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora.
1 paczka: 20 pasemek o wybranej długości i gramaturze.
Struktura: proste / podatneKarta

Gwarancja6-mc gwarancja
Kolor włosówCiemny brąz/czarny

Zadaj pytanie

Brak wymaganej rejestracji!

Jeżeli masz pytanie w sprawie produktu wypełnij formularz kontaktowy i wyślij do nas.

(pole niewymagane)
*(pole wymagane)

14 Inne produkty w tej samej kategorii: