Filtrowanie

Włączone filtry:
  Długość włosów
  Metoda przedłużania

  Włosy Tape On

  W metodzie Tape On włosy doczepia się przy pomocy specjalnych taśm klejących, dzięki czemu taki zabieg jest mało inwazyjny, bezpieczny i właśnie dlatego Panie często się na niego decydują. Profesjonalnie wykonany zabieg z użyciem włosów Tape On, powinien być wykonany bardzo precyzyjnie. Konieczne jest odpowiednie przygotowanie włosów przed zabiegiem przy użyciu szamponu Walker Tape Bond Breaker. Metoda ta nie nadaje się do bardzo przetłuszczających się włosów.

  Włosy Tape On ok. 2 miesiące po założeniu należy zdjąć, zregenerować, nakleić nowe tasiemki i założyć ponownie. Jest to konieczne ze względu na to, że nasze włosy odrastają i zbyt długie trzymanie taśm na włosach może powodować plątanie przy łączeniach. Nie wszystkie włosy Tape On są na tyle dobre jakościowo, że możesz je założyć ponownie, jednak dla nas jakość jest bardzo ważna dlatego nasze włosy NoName możesz nosić nawet 9-18 miesięcy. Przy zakupie otrzymujesz kartę gwarancyjną która jest ważna 6 miesięcy, pod warunkiem, że otrzymamy włosy na regenerację najpóźniej 100 dni po dacie zakupu. Taki zabieg jest konieczny dla podtrzymania gwarancji a po okresie gwarancyjnym sprawi, że włosy będą nadal w bardzo dobrej kondycji.

  Sprzedajemy naturalne włosy Tape On w kolorach takich jak blond (jasny, platynowy), brąz, ciemny brąz, czerń, a także z efektem ombre. Na naszej stronie znajdziesz kolory z naszej palety kolorów a także odcienie z edycji limitowanej. Mamy też specjalną linię włosów Tape On stworzoną z myślą o salonach fryzjerskich. Metoda Tape On w serii G-line wyróżnia się łączeniami imitującymi skórę głowy. Pojedyncze włosy zostały ręcznie powplatane dzięki czemu łączenia są na głowie praktycznie niewidoczne. G-line można łączyć z naszymi standardowymi Tape On pół na pół, używając Tape’a G-line na górę i uzupełniając kanapkę standardowym Tape’m od spodu.

  TapeOn Istnieją 34 produktów .

  na stronie
  Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
  Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów