Włosy słowiańskie 27cm 11g Zobacz większą

Włosy słowiańskie 27cm 11g

0000003703

003703

Nowy

66,00 zł

66,00 zł dla szt.

Więcej informacji

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE OD OSÓB MLODYCH!
WŁOSY NIEFARBOWANE Z JEDNEJ GŁOWY!

Włosy słowiańskie zajmują najwyzsze miejsce w rankingu włosów. Te sprzedawane przez nas są wyłacznie polskiego pochodzenia, bardzo często są to włosy dziecięce. Kolory kitków to naturalne odcienie od ciemnych brązów po kolory blondu. Zajmujemy się skupem włosów, gdzie każdy kitek jest szczegółowo oceniany, a do sprzedaży dopuszczone są tylko włosy wysokiej jakości.

Sami też zajmujemy sie obróbką zakupionych przez nas włosów używając przy tym produktów czołowych marek. Co wazne wyczesujemy włosy w taki sposób by uzyskać jak najrówniejsze końce i pozbawic kitki krótkich, połamanych części. Po wszystkich zabiegach włosy są pozostwiane do naturalnego wyschnięcia co jest niezwykle istotne by z łatwością określić ich naturalną strukturę. W ten sposób powstaje wysokiej jakosci materiał do przedłużenia i zegęszczenia włosów.

Każda kitka pochodzi od jednej osoby, dlatego też każdy kitek ma w sobie coś niepowtarzalnego. Nasze włosy są ułożone w jednym kierunku, zgodnym z ich wzrostem. Włosy nie były nigdy farbowane, ani nie przechodziły żadnego procesu chemicznego (struktura dziewicza). Posiadają pełną łuskę, są zdrowe, delikatne, lśniące, a przede wszystkim lekkie. Nie sprawiają żadnych problemów przy noszeniu i pielęgnacji. Na włosy słowiańskie przerobione i pofarbowane przez nas udzielamy 6-miesiecznej gwarancji.Czas noszenia do 3 lat przy odpowiedniej pielęgnacji!


Pochodzenie: Polska
Długość: 27cm
Gramatura: 11g
Kolor: poziom 6
Struktura: podatna

Karta

Długość włosa< 30 cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: