Włosy słowiańskie 62cm 26g

0000003954

Nowy

Produkt niedostępny

411,00 zł

411,00 zł dla szt.

Więcej informacji

Włosy słowiańskie zajmują najwyzsze miejsce w rankingu włosów. Te sprzedawane przez nas są wyłacznie polskiego pochodzenia, bardzo często są to włosy dziecięce. Zajmujemy się skupem włosów, gdzie każdy kitek jest szczegółowo oceniany, a do sprzedaży dopuszczone są tylko włosy wysokiej jakości.

Sami też zajmujemy sie obróbką zakupionych przez nas włosów używając przy tym produktów czołowych marek. Co wazne wyczesujemy włosy w taki sposób by uzyskać jak najrówniejsze końce i pozbawic kitki krótkich, połamanych części. Po wszystkich zabiegach włosy są pozostwiane do naturalnego wyschnięcia co jest niezwykle istotne by z łatwością określić ich naturalną strukturę. W ten sposób powstaje wysokiej jakosci materiał do przedłużenia i zegęszczenia włosów.

Każda kitka pochodzi od jednej osoby, dlatego też każdy kitek ma w sobie coś niepowtarzalnego. Nasze włosy są ułożone w jednym kierunku, zgodnym z ich wzrostem. Włosy nie były nigdy farbowane, ani nie przechodziły żadnego procesu chemicznego (struktura dziewicza). Posiadają pełną łuskę, są zdrowe, delikatne, lśniące, a przede wszystkim lekkie. Nie sprawiają żadnych problemów przy noszeniu i pielęgnacji. Na włosy słowiańskie przerobione i pofarbowane przez nas udzielamy 6-miesiecznej gwarancji.

 

Czas noszenia do 3 lat przy odpowiedniej pielęgnacji!


Pochodzenie: Polska
Długość:  62cm
Gramatura: 26g
Kolor: 1B, farba
Struktura:  proste

Karta

Długość włosa > 60 cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: