Ostatnio przeglądane

Majik Volumizer 18g

Nowy

28,46 zł

28,46 zł dla szt.

Więcej informacji

MAJIK INSTANT HAIR VOLUMIZER
Puder do włosów

Przygotowany w 100% z naturalnych ludzkich włosów!

MAJIK Instant Hair Volumizer jest otrzymywany z drobno zmielonych naturalnych włosów. Produkt ma na celu wizualnie zagęścić fryzurę i ukryć dotknięte problemem łysienia i przerzedzania się włosów obszary głowy.

Włókna zawarte w produkcie łączą się z włosami obecnymi na głowie, dzięki obecności ładunku elektrostatycznego. Wiązanie to jest na tyle silne, iż utrzyma produkt na włosach przez cały dzien i całą noc W kilka sekund tysiące kolorostycznie dobranych włókienek scala się z włosami na głowie dając spektakularny efekt pogrubienia i zagęszczenia.

MAJIK można bez obaw stosować z przedłużanymi i zagęszczanymi włosami. Dopuszczony do stosowania przez dermatologów zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Produkt odporny na wiatr, deszcz i pot - MAJIK Instant Hair Volumizer pozostaje na swoim miejscu, nadając włosom objętości, gęstości i efektu pogrubienia do następnego mycia głowy szamponem do włosów. Kompatybilny ze wszystkimi produktami do włosów, idealny do stosowania zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Widocznie pełniejsze i gęściejsze włosy w niecałe 30 sekund!

Kolor:
intensywna czerń
jasny blond
czarny
kasztanowy
ciemny brąz
ciemny blond
średni brąz
jasny brąz

Sposób użycia:
1) Włosy powinny być dokładnie umyte i wysuszone. Po otwarciu wieczka skierować butelkę pod kątem 45 stopni w dół i obficie potrząsać nad okolicami dotkniętymi problemem, do momentu dokładnego pokrycia całego obszaru włókienkami.
2) Rozprowadzić włókna produktu na naturalnych włosach poprzez delikatne przeczesanie ich dłonią lub grzebieniem.
3) Aby otrzymać najlepsze i długotrwałe rezultaty zastosuj Majik Instatnt Hair Fixative.
4) Aby usunąć MAJIK Instant Hair Volumizer należy umyć głowę szamponem.

Pojemność: 18g

1 Inne produkty w tej samej kategorii: