• Włosy słowiańskie Tape On 50cm 42g Skin
  • Włosy słowiańskie Tape On 50cm 42g Skin
  • Włosy słowiańskie Tape On 50cm 42g Skin
Włosy słowiańskie Tape On 50cm 42g Skin

Włosy słowiańskie Tape On 50cm 42g Skin

zł1,334.15

20szt 3cm

Quantity

Dostępność wg. Lokalizacji Ilość
GDANSK Brak
GDYNIA Mało
WARSZAWA Brak
  • 0000008597
  • In stock
  • Free
GrzechHair naturalne włosy doczepiane Słowiańskie Tape On Skin

Jaki to rodzaj włosów?
  
Włosy Słowiańskie to włosy najwyższej jakości. Włosy mają zachowaną pełną łuskę (wyczuwalną pod palcami) co jest gwarancją ich wysokiej jakości, dzięki temu włosy się nie plączą ani nie puszą. Są zdrowe, lśniące , a przede wszystkim lekkie. Włosy nie są pokryte żadną substancją, dlatego też nie zmieniają się po myciu, mogą jedynie nabrać delikatnej naturalnej objętości.
   Te sprzedawane przez nas są wyłącznie polskiego pochodzenia, bardzo często są to włosy dziecięce. Sprzedawane przez nas kitki są wyczesywane w taki sposób aby uzyskać jak najrówniejsze końce i pozbawić kitki krótkich połamanych włosów. Po wszystkich zabiegach włosy są pozostawiane do naturalnego wyschnięcia, dzięki czemu dobrze widać ich naturalną strukturę. Ponieważ każdy kitek jest ścięty z innej głowy to jest unikatowy, ma inną strukturę długość i wagę.

Jak powinno się pielęgnować włosy doczepiane?
   Ich pielęgnacja nie jest specjalnie kłopotliwa, najważniejsze jest intensywne nawilżanie, regularne rozczesywanie włosów i stosowanie środków ochronnych w przypadku używania urządzeń termicznych. Szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji znajdują się na opakowaniu. Czas noszenia przy odpowiedniej pielęgnacji to min. 6mc, większość przypadków do 3 lat!.

Metoda Tape On Skin
  
Końcówki zostały przygotowane pod metodę Tape On z unikalnym efektem skóry głowy. Jest to niezwykle pracochłonna technologia polegająca na wplataniu pojedynczych włosów w listek silikonowy. Przed zabiegiem należy umyć włosy własne szamponem Bond Breaker który przygotuje włosy do zabiegu przedłużania. Do ściągnięcia włosów należy użyć specjalnego removera C-22, nigdy nie należy tego robić na siłę ponieważ w ten sposób można uszkodzić włosy.

Jaką ilość włosów doczepianych wybrać?
  
Włosy słowiańskie przygotowane pod metodę Tape On są sprzedawane w przerobionym kitku który pochodzi z jednej głowy, dlatego też każdy z wykonanych zestawów ma inną ilość kanapek, długość oraz wagę. Należy wybrać kitek strukturą podobny do własnej struktury włosów.
Do zagęszczenia fryzury wybieramy kitek o podobnej długości co nasza. Gramatura może być niewielka, w zależności od potrzeb.
   Do przedłużania włosów, wybieramy długość jaką chcemy mieć. Przeciętnie zakłada się ok. 100 gram włosów przy długości 50 cm. Im dłuższe włosy doczepiamy tym więcej gram należy założyć a im krótsze tym mniej). Najlepiej chwycić własne włosy w jedną rękę a doczepiane w drugą, jeśli ilość jest podobna efekt będzie naturalny, każda ilość ponadto da odpowiednio więcej objętości.
Można łączyć kitki o podobnej strukturze.

Pochodzenie:
Polska
Długość: 50cm
Gramatura: 42g
Tape On skin: 20 listków
Kolor: bardzo jasny naturalny blond, poziom 8
Kolor włosów na zdjęciu, może odbiegać od koloru w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora
Struktura: podatne/falowane

0000008597
2021-10-04

Data sheet

Długość włosa
41 - 50 cm

Specific References

New product