Ostatnio przeglądane

Maszynka Ultradzwiekowa Premium

0000004240

0000004240

Nowy

Maszynka do Ultradźwiękowego przedłużania włosów

Więcej szczegółów

4 749,00 zł

4 749,00 zł dla szt.

Więcej informacji

MASZYNKA DO ULTRADŻWIĘKOWEGO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Maszynka do Ultradźwiękowego przedłużania włosów . Produkt ten został wykonany z najlepszej jakości materiałów. Obudowa została wykonana z bardzo odpornego na uszkodzenia. Po bokach urządzenia zostały wykonane otwory wentylacyjne, które wraz z wentylatorem pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę urządzenia dzięki czemu urządzenie jest bardzo stabilne i zapewnia ciągłość pracy.

Na przednim panelu znajduje się duży wyświetlacz LCD na którym widać ustawione parametry oraz przebieg pracy. Po prawej stronie znajduje się przyciska On/Off oraz pokrętło dzięki któremu możemy ustawić czas topnienia kleju (do 1,5s do 3s). Po lewej znajduje się pokrętło do ustawiania punktu topnienia kleju (low/medium dla miękkich, high dla twardych).

Rączka została wykonana ze stopu metali, dzięki czemu jest wytrzymała. Specjalne wyprofilowana rączka sprawia że wygodnie leży w ręce i nie wymaga używania dużej siły podczas pracy.

Dodatkowo w zestawie jest elegancka walizka o nowoczesnym designie która ułatwia transport urządzenia i zapewnia dodatkową ochronę.

*Staramy się trzymać wystarczająca ilość produktu na stoku magazynowym, prosimy o potwierdzenie dostępności telefonicznie (668721852),

Zadaj pytanie

Brak wymaganej rejestracji!

Jeżeli masz pytanie w sprawie produktu wypełnij formularz kontaktowy i wyślij do nas.

(pole niewymagane)
*(pole wymagane)

10 Inne produkty w tej samej kategorii: