Szczotki AirMotion

Masz już dosyć ciągłego rozczesywania, podczas którego Twój grzebień blokuje się, ciągnąc za włosy i powodując ból? A może podczas tej czynności wyrywasz sobie duże ich ilości? Czas z tym skończyć! Nasz sklep proponuje Ci innowacyjny produkt – szczotkę AirMotion, przystosowaną do używania przez dzieci i dorosłych.

Co takiego wyróżnia ten produkt od innych? Przede wszystkim specjalna budowa, opracowana przez Grangea Snella. Artykuł ten posiada trzy różne długości i średnice plastikowego włosia, co zapewnia równomierne przechodzenie włosów poprzez poszczególne kępki. Dodatkową technologią, przygotowana przez brytyjskiego fryzjera to „Air shock absorption”. Powstała ona, by zniwelować ból związany z ciągniętymi przez szczotkę włosami. System ten znacznie ułatwia i przyspiesza czesanie.

Powyższe cechy sprawiają, że szczotka AirMotion jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. Dodatkowo specjalnie opracowana, ergonomiczna rączka powleczona gumą umożliwia korzystanie z niej w każdych warunkach, nawet pod prysznicem.

Szczotki  Brak produktów w tej kategorii.